ПРО НАС

Впродовж 5 років ми створюємо різні типи відео: Інтернет/ТВ рекламу, корпоративні відео, експлейнери, тощо. У форматі: зйомки, анімації або гібридних відео, які поєднують обидва варіанти.

 

 

РЕКЛАМА

Ми створюємо рекламні ролики, які не дратують, а працюють. Це можуть бути відео для Facebook, YouTube, прероли та інші формати, кожен з яких проходить повний цикл продакшену - від розробки ідеї до її реалізації. Авторська концепція, використання високих технологій та досвід нашої команди створять унікальне відео, яке викличе непідробну емоцію глядача, повністю привернувши його увагу.

WATCH

КОРПОРАТИВНІ ВІДЕО

Основна перевага відеоконтенту полягає в тому, що він повністю розкриває бренд і вдало підкреслює його імідж. Наприклад, корпоративні фільми - це історії про досвід компанії, її цінності та місію. Тут розкриваються особливості внутрішньої співпраці і зовнішньої діяльності, що дозволяє максимально наблизити бренд до цільової аудиторії.

WATCH

АНІМАЦІЯ

Анімаційні ролики також здатні захопливо розповідати історії, але в іншій манері. Цей тип контенту найбільш ефективно працює із пояснювальними відео, які детально розкривають зміст явищ та понять. Також, анімація незамінний помічник в зображенні абстрактного. Щоб створити ці відео AND ACTION використовує 3D, 2D та motion графіку.

WATCH

КОМАНДА AND ACTION

БОГДАН

CTO, DoP

ІВАН

Режисер

ВІТАЛІК

Режисер анімації

ТАРАС

Оператор

ВОВА

Продакшн менеджер

КОДІ

Постпродакшн супервайзер

АНЯ

Фінансист

ВІКТОРІЯ

Комунікаторка

РОКСІ

Охорона

МАРІНА

Креативний копірайтер

СЕРГІЙ

Ілюстратор