ПРО НАС

Вже чотири роки поспіль ми створюємо відеоконтент різного типу: рекламні ролики для інернету для телебачення, корпоративні відео, промо ролики для бізнесу, 3D та 2D моушин графіку, анімаційні відео, та інтерактивні інфографіки. Своривши правильну концепцію відео, яка базується на позиціонуванні бренду та його меті, ми передаємо глядачу правильне повідомлення, яке спонукатиме його до дій: чи то вподобання на сторінці соцмереж, чи фінальні конверсії. 

РЕКЛАМА

ми cтворюємо рекламні ролики для телебачення та інтернету, які не дратують, а продають. facebook-відео, youtube-реклама і прероли — кожен формат на ваш вибір проходить повний цикл продакшну від розробки ідеї до її реалізації. авторська концепція і високотехнологічна реалізація досягнуть головної мети — емоція вашої реклами прикує глядача до екрану.

WATCH

КОРПОРАТИВНІ ВІДЕО

цей формат повністю розкриває бренд і вдало підкреслює імідж. корпоративні фільми є історіями про досвід компанії, її цінності і місію, особливості внутрішньої співпраці і зовнішньої діяльності. це дозволяє максимально наблизити бренд до глядача, показати особистості працівників, ближче познайомитися із цільовою аудиторією. 

WATCH

АНІМАЦІЯ

анімаційні ролики здатні захопливо розповідати історії за короткий проміжок часу, а також детально і доступно пояснювати різні процеси чи явища. при цьому виклад інформації є ненав’язливим і послідовним. and action створює 2d-моушн і 3d графіку, яка розкриває ключові меседжі бренду, а також підкреслює переваги і особливості продукту.

WATCH

КОМАНДА AND ACTION

БОГДАН

CTO, DoP

ІВАН

Режисер

ВІТАЛІК

Режисер анімації

ТАРАС

Оператор

ВОВА

Продакшн менеджер

КОДІ

Постпродакшн супервайзер

АНЯ

Фінансист

ВІКТРІЯ

Менеджер з комунікації

РОКСІ

Охорона

МАРІНА

Креативний копірайтер

СЕРГІЙ

Ілюстратор