УАЛ Яка твоя суперсила?

Я – супергерой в компанії Української академії лідерства

Що таке УАЛ?  
УАЛ – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років від Української академії лідерства. Завдання програми – допомогти молоді знайти своє призначення, пізнати Україну та світ.
По суті, УАЛ – це український варіант GAP year, коли випускник/ця школи дає собі час подумати: а що я дійсно хочу робити в цьому житті? Але ці 10 місяців вона проводить серед людей зі схожим життєвим та мислиннєвим бекграундом.

А що в цей час підлітки?
Підлітки наприкінці 11-го класу вже змучені. Вони не знають, що їм робити, тому готові поступати туди, куди хочуть батьки, або куди ніби хочеш сам, або куди потрапляєш на бюджет.
Українська академія лідерства пропонує третій шлях. 
Наша аудиторія – це розумні та активні підлітки. Але вони інтроверти. Багато в собі сумніваються. Щоб вони асоціювали себе з цією кампанією, ми створили анімованого персонажа “Я”.

Я – супергерой. Часто кажуть, я – остання буква алфавіту. Але якщо читати абетку з кінця, то це перша буква. А якщо це англійська мова, то Я стає R і тусить собі десь посередині.
Я – це уособлення кожного з нас. Де кожен має свою суперсилу. Ця сила не дається раз і на все життя. Вона може змінюватися. Сьогодні ти дуже ініціативний, а вже завтра твоя суперсила в тому, що ти прочитав найбільше книг за цей рік.
Я – різне. Як і кожен з нас. Ми створили ролик-маніфест, де Я сумнівається, але продовжує діяти й шукати себе й, зрештою, віднаходить.

Video agency - AND ACTION 
Art dir- Ivan Ischenko
Illustrations - Marina Veremeienko 
Animation -Marina Veremeienko 
VO - Mykhailo Maliukh