МОЛОКІЯ Казкове молоко

Якщо ви хоч раз чули батьківсько-повчальне: “не грайся їжею”, то ми офіційно оголошуємо цю еру завершеною! Бо разом з Молокією розробили інтерактивне пакування для їх серії казкового молока.  

Мета: зробити молоко знову цікавим.

Рішення: Спільно з Молокією ми розробили концепцію мобільного додатку “Казковий”, завдання якого - оживити пакування та заохотити дітей за допомогою гри пити молоко. 

На розробку концепції продукту, а також її імлементацію, AND ACTION разом з партнером PlayAR: Augmented Reality витратив 5 місяців.  Розпочали роботу з опитування серед батьків: які саме світи подобаються їх дітям. З 15 варіантів обрали чотири - дивовижний світ Казок, Подорожей, Космосу і Природи. 

Як це працює: 

Діти самі створюють унікального персонажа - обраюти йому стать, одяг і аксесуари, а також придумують нікнейм. Основна мета гри - проходити рівні та відкривати для себе нові світи. 

Додаток “Казковий” має власну ігрову економіку, яка будується на “казкових балах”. Щоб їх отримати, потрібно відсканувати пакування молока, а також відгадати загадки всередині гри. Ці бали згодом можна використати, щоб відкрити новий світ, отримати аксесуар, або почути нову історію. 

Окрім цього, ми інтегрували в сюжет усіх трьох героїв з пакування “Казкового” в якості другорядних персонажів. Для цього змоделювали їх у форматі 3D.  Їх основна роль - розповісти повчальну історію, наприклад про українське Мертве море, хто такі Характерники, або ж загадати загадку про Іхтіоса. А все тому, що мета Молокії створити не тільки розважальну, а й корисну гру. 

Це не перша доповнена реальність в рамках комунікаційної кампанії для Молокія. 

Минулого року AND ACTION створювали AR анімацію для молока “Доброї ночі”. Але, цього разу, ми вперше розробляли мобільний додаток. І це був цікавий челендж і неймовірний досвід для нас.

Video agency - AND ACTION
Director - Vitalii Nebelskyi
DoP - Bohdan Lysyk
Production manager - Victoria Suprun
Animation - Vitalii Nebelskyi
Design - Margo Besarab
Script - Marina Buchinskaya
Props master - Anna Kis`
Casting manager - Victoria Suprun
VFX - Nazar Shpilchak
Sound - Andriy Tkachuk
VO - Tatiana Purijok
Actress - Eva Smut