HOW TO TURN A GREAT IDEA INTO A SOFTWARE PRODUCT?

ELEKS - провідна українська IT-компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості. Одна з топових світових аутсорсингових компаній у рейтингу International Association of Outsourcing Professionals.

У 2016 році компанії виповнилось 25 років, тому з нагоди святкової дати у ELEKS вирішили показати як змінилася компанія за цей період. Окрім цього відео повинно було виконувати такі завдання:

Рекламувати компанію для клієнтів (іміджевий ролик). 

Стати інтрументом для рекрутингу.

Підсилити корпоративний дух та мотивацію в середині команди.

ELEKS - потужна та авторитетна компанія. І ми хотіли аби це відчувалося при перегляді відео. Тому й до створення креативу ми підійшли серйозно та відповідально. За два тижні щоденних мітингів ми дослідили історію компанії з часів програмування у підвалі університету до розробок у власній RnD лабораторії. Ми дізналися про вплив ELEKS на егергетичну сферу цілої країни та про еволюцію мов програмування. Саме інсайди близькі кожному працівникові дали нам змогу відтворити автентичну історію. 

Головне питання в ролику - “Як втілити велику ідею у софтверний продукт?”. У відповідь ми показуємо які зусилля потрібно прикласти аби досягнути бажаного та яке задоволення приносить результат. Тому як ідея церацює я і для клієнтів компанії, і для її працівників.

Кожен сюжет ролику - історично реальний та стратегічно підібраний для компанії. Кожна схема або графіний елемент - справжні напрацювання. Задля підсилення копоративного духу у відео брали участь реальні працівники ELEKS. Тепер всі знають своїх зірок.  

Аби зімітувати роки заснування компанії нам довелося збудувати локацію у відповідності до цієї епохи. Що цікаво, ми зробили це у сучасному офісі ELEKS. Також режисер вирішив обмежити використання комп’ютерної графіки у ролику. Тому більшість VFX у відео є справжньою зйомкою.

Зйомки проводилися три знімальні дні на камеру ARRI Alexa. Кількість осіб знімальної групи 17. 

Статистика: ELEKS Inside Facebook: - перегляди 23K; поширення - 134;

Нагороди: Motion Graphics of Personal Promo // UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2016.