Клуб 4 Лапи Людина і собака

Лапи в офісі: чому собак потрібно брати з собою на роботу
“КЛУБ 4 ЛАПИ” спільно з AND ACTION відкрив нову еру стосунків людини та собаки.
Кожен власник собаки знає те відчуття, коли потрібно вийти з дому, але собака дивиться на тебе відданими очима, сповненими любові.
Карантин виправив цю ситуацію. Пандемія позитивно вплинула на наші стосунки з улюбленцями. Ми проводили з ними 24/7, а ще вони нам забезпечили офіційний квиток на вулицю.
Але “КЛУБ 4 ЛАПИ” (один з брендів компанії Кормотех) помітили серйозну проблему. За ці місяці чотирилапі уже звикли, що весь свій час ми проводимо з ними. А повернення господарів на роботу може стати великим стресом для улюбленця.
Тому вони вирішили організувати акцію “Лапи в офісі” і відкрити нову еру стосунків собаки та людини. У ній офіси стають дог-френдлі місцем, а власники беруть на роботу собачку.  

AND ACTION
Це не перший наш  проєкт з “Кормотех”. Разом ми вже розвіювали міфи про шкідливість собачого та котячого корму. Тоді розробили фірмовий стиль анімації для компанії.
Цього разу ми більше занурилися в історію. Щоб популяризувати акцію, ми створили відео в якому розповіли як розвивалися стосунки людини й собаки, а прихід улюбленця в офіс був просто питанням часу.

Ми провели глядача через чотири основні ери стосунків собаки і людини.
1.Приручення
2.Собака в домі
3.Собака стає членом сім’ї
4.Собака в офісі

І запропонували стати активним учасником змін. 

Video agency - AND ACTION
Script - Maryana Fedyna, Oksana Galan
Art dir - Vitalii Nebelskyi
Illustration - Olha Barabakh
Animation - Olha Barabakh, Vitalii Nebelskyi
SFX - Taras Mychuchka
VO - Maria Chorna